قدردانی اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی از رهبری برای منع واردات

قدردانی اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی از رهبری برای منع واردات به گزارش ساسان گستر اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از دستور اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی قدردانی کردند.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، اعضای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از دستور اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی تقدیر کردند.
در متن این نامه آمده است:
پیرو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در جهت فراهم سازی زمینه های حداکثری رشد و پیشرفت کمی و کیفی فعالان صنعت لوازم خانگی در مورد ممنوعیت واردات محصولات این صنعت، انجمن صنایع لوازم خانگی ایران بعنوان قدیمی ترین تشکل ملی این بخش با ۲۵۰ عضو فعال و ۴ دهه نقش آفرینی در صنعت و اقتصاد ملی از حسن عنایت و تدبیر رهبر انقلاب قدردانی می کند.
انجمن صنایع لوازم خانگی ایران آمادگی همه جانبه خویش را جهت همسویی و همراهی با دستور رهبر انقلاب بعنوان عاملی کلیدی جهت شکوفایی صنعت لوازم خانگی و برداشتن موانع هر گونه انحصارگرایی داخلی و خارجی اعلام می کند.
همچنین انجمن مذکور اعلام نموده است که می تواند بعنوان جایگزینی مؤثر در برون رفت بیماری وابستگی به نفت با استفاده از اندیشه پژوهشگران و تجربه صاحب نظران این صنعت با تمرکز به سه دسته محصولات انرژی بر، غیر انرژی بر و قطعات لوازم خانگی عمل کند.
انجمن صنایع لوازم خانگی از اقدام این انجمن برای تدوین «سند راهبردی توسعه صنعت لوازم خانگی ایران» اطلاع داده است.
متن نامه مذکور به شرح زیر است:


1400/07/18
23:21:07
5.0 / 5
329
تگهای خبر: انرژی , صنایع , قطعات , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات