چه کسانی می توانند در سامانه یکپارچه فروش خودرو، ثبت نام کنند؟

چه کسانی می توانند در سامانه یکپارچه فروش خودرو، ثبت نام کنند؟ به گزارش ساسان گستر، از امروز تا پنجشنبه سایت سامانه فروش یکپارچه خودرو به منظور ویرایش اولویت بندی برای متقاضیان نخستین و دومین دوره سامانه یکپارچه که موعد تحویل ۱۴۰۳ دارند، فعال می شود.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، بعد از برگزاری نخستین و دومین دوره فروش خودرو از راه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، مشخص شد که موعد تحویل خودروی بعضی از متقاضیان به سال ۱۴۰۳ موکول شده است.
همچنین از سویی دیگر با عنایت به افزایش انصراف ها از خرید خودرو از محل این سامانه، ظرفیتهای برخی شرکتهای خودروساز خالی شد.
بنابراین مقرر شد که با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیتهای خالی موجود خودروسازان با شرایط جدید و از راه سامانه یکپارچه از امروز دوشنبه بیستم شهریور ماه تا پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ارائه شود.
در این مرحله، با عنایت به اعلام شرکتهای کرمان موتور و مدیران خودرو در خصوص امکان تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ از محل این ظرفیت ها، متقاضیان دارای شرایط زیر می توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند:
متقاضیان محصولات تمامی شرکتهای حاضر در طرح های فروش یکپارچه (اول و دوم) که موعد زمانی تحویل آنها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است، می توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکتهای مذکور و تکمیل وجه آن اقدام نمایند.
برای این منظور متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود، ابتدا باید گزینه لغو سفارش خویش را از قسمت جزئیات سفارش انتخاب کنند تا خودرو قبلی حذف شود؛ بعد از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و می بایست خودروی جدید خویش را انتخاب کنند. در نهایت هم بعد از پایان مهلت تغییر خودرو، به سایت خودروساز رجوع و نسبت به واریز وجه اقدام نموده تا فرایند ثبت نام نهایی شود.
گفتنی است که در صورت انتخاب خودرو بیشتر از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویت های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.
چنانچه متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نشود، کماکان اولویت قبلی آنها محفوظ خواهد ماند.
همچنین در صورتی که متقاضی، خودروی جدید را انتخاب نماید اما در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکنند، از اولویت بندی حذف می شوند.
متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است، هم امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور برای آنها فراهم خواهد بود؛ بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به آنها از محل عدم تکمیل ظرفیت بعد از تخصیص به متقاضیان بند یک خواهد بود.
در نهایت بعد از ارسال لیست اولویت بندی شده به شرکتهای خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان، امکان تکمیل وجه به مدت پنج روز فراهم خواهد شد.
لازم به ذکر است که افرادی که تابحال دعوتنامه برایشان صادر شده یا خرید خودرو داشته اند، مشمول این طرح نیستند.

1402/06/20
12:16:16
5.0 از 5 امتیاز
323
تگهای خبر: سایت , شركت , فروش , محصولات
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات