خبر خوش برای سهام داران عدالت

خبر خوش برای سهام داران عدالت ساسان گستر: واریز سود سهام عدالت عملكرد سال مالی ۱۳۹۵ مشمولانی كه با تاخیر شماره شبا داده اند، شروع شده و سود این دسته در یك مرحله پرداخت می گردد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، طی ماه های گذشته سازمان خصوصی سازی آغاز كرد سود سهام عدالت مربوط به عملكرد سال مالی ۱۳۹۵ را بپردازد اما تعدادی از مشمولان سهام عدالت شماره شبای بانكی خویش را به سامانه سهام عدالت اعلام نكرده بودند و این مورد سبب شد كه سود سهام این دسته تا كنون واریز نشود.

اما تعدادی از این عده اخیرا شماره شبای بانكی خویش را در سیستم وارد كردند و شماره حساب آنها راستی آزمایی شده است. این مشمولان كه با تاخیر شماره شبای حساب بانكی خویش را با موفقیت به سامانه اعلام نموده اند در ۲۱ بانك به صورت تدریجی در فاز جدید پرداخت سود آنها شروع شده كه بر این اساس سود سهام عدالت عملكرد سال مالی ۱۳۹۵ آنها به صورت یكجا به حسابشان واریز و تسویه حساب خواهد شد.

بر این اساس آن دسته از مشمولانی كه طی دو ماهه انتهایی سال ۱۳۹۶ یا در اوایل سال ۱۳۹۷ شماره شبای بانكی خویش را به سازمان خصوصی سازی اعلام نموده اند و الان تایید شماره شبا مربوط در سامانه سهام عدالت قابل رویت است، به تدریج سود خویش را دریافت خواهند كرد.

آن دسته از مشمولانی كه شبا بانكی خویش را با تاخیر به سامانه سهام عدالت اعلام نموده و هنوز اقدامات راستی آزمایی و كنترل شبا بانكی آنان از جانب بانك های عامل ذیربط در دست اقدام است، بعد از این مرحله و متعاقب تایید شبا آنان طی ماه های بعد واریز سود به حساب آنان صورت خواهد گرفت.
1397/02/15
12:54:24
5.0 از 5 امتیاز
4293
تگهای خبر: بانك , سهام
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات