صافكاری حرفه ای جهت تعمیر خودروهای ولوو

صافكاری حرفه ای جهت تعمیر خودروهای ولوو ساسان گستر: یكی دیگر از سرویس های عرضه شده در تعمیرگاه مركزی داتیس به مالكان خودروهای سواری ولوو، امور صافكاری و نقاشی این خودروی ایمن است.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، با عنایت به طراحی و فرم بدنه خاص خودروهای سواری ولوو و متریال سختی كه در ساخت قطعات آن بكار رفته، صافكاری و ترمیم بدنه ولوو نیازمند دانش و تخصص و همینطور استفاده از دستگاه های مخصوص و منحصر به فرد است.
از همین رو داتیس خودرو مبادرت به تجهیز بخش صافكاری و نقاشی به دستگاه های روز دنیا نظیر دستگاه نقطه جوش زن، جوش CO۲ و... با كمك متخصصان حوزه صافكاری و نقاشی در تیم خدمات كرده است.
داتیس خودرو با در نظر گرفتن طیف گسترده خودروهای وارداتی و بررسی انواع بدنه خودرو، مبادرت به راه اندازی تخصصی ترین مركز صافكاری و نقاشی خودروهای سواری كرده است.
تمام امور مربوط به حوزه ترمیم بدنه خودروها همچون لیسه گیری، صافكاری بدون رنگ، صافكاری با استفاده از رنگ كوره ای، نقاشی بدنه، شاسی كشی و تعویض قطعات در تعمیرگاه مركزی داتیس انجام می پذیرد.
علاقه مندان می توانند با تماس با شماره های ۱۸۵۲ و ۰۲۱-۷۵۳۰۶ ضمن تعیین وقت قبلی برای انجام بازدیدهای فنی و سرویس های دوره ای و تعمیرات به تعمیرگاه مركزی داتیس خودرو واقع در شرق تهران رجوع كنند.
زمان رجوع روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸ الی۱۷: ۳۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۳ است.

1397/07/21
14:34:20
5.0 از 5 امتیاز
4698
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات