دستگیری 130 دلال ارز و باند جعل سكه در تهران

دستگیری 130 دلال ارز و باند جعل سكه در تهران ساسان گستر: فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان دستگیری 130 نفر از دلالان ارز طی چهار روز اخیر، اظهار داشت: خرید و فروش ارز در خیابان ها و چهارراه ها جرم است و پلیس به شدت با متخلفان برخورد می كند.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ امروز در حاشیه اجرای هجدهمین طرح رعد در این باره اظهار نمود: طی چند روز اخیر در چهار مرحله 130 نفر از دلالان ارز را دستگیر كردیم و حدودا همگی به زندان اعزام شدند.
وی اشاره كرد: بانك مركزی بنرهایی را در نقاطی از تهران همچون بازار، چهارراه استانبول و منوچهری نصب و در آن اصرار كرد كه هر گونه خرید و فروش ارز در خیابان ها ممنوع می باشد. باز هم اعلام می نماییم كه خرید و فروش ارز در خیابان ها و چهارراه ها جرم است و پلیس به شدت با متخلفان برخورد می كند.
سردار رحیمی با اشاره به اینكه دستگیری های اخیر در حوزه ارز تثبیت خوبی برای بازار ارز به وجود آورده است، اظهار داشت: برخورد با مفسدین اقتصادی توسط پلیس در كنار دستگاه قضا با شدت دنبال میگردد.
وی اشاره كرد: پلیس از صرافی های مجاز با تمام قدرت حمایت می كند و خرید و فروش ارز در صرافی های مجاز و بانك ها قابل قبول است. در غیر این صورت برخورد می نماییم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درانتها همین طور اظهار داشت: یك باند جاعلان اسكناس و سكه بتازگی دستگیر شدند.1397/08/22
18:31:48
5.0 از 5 امتیاز
4411
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , بانك مركزی
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات