شی جین پینگ گفت اقتصاد چین آزادتر می گردد

شی جین پینگ گفت اقتصاد چین آزادتر می گردد ساسان گستر: رییس جمهور چین در سخنرانی خود در نشست اپك در ویتنام وعده داد كه فضای اقتصاد چین را آزادتر كند و دوباره از كشورهای آسیایی درخواست كرد كه همكاری نزدیكی با هم داشته باشند.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر به نقل از رویترز، شی جین پینگ، رییس جمهور چین در سخنرانی خود در نشست شورای همكاری اقتصادی آسیا اقیانوسیه (اپك) در ویتنام وعده داد كه فضای اقتصاد چین را آزادتر كند و دوباره از كشورهای آسیایی درخواست كرد كه همكاری نزدیكی با هم داشته باشند.
این اضهارات بر تلاش های شی جین پینگ برای حمایت از سیستم تجارت چندجانبه تاكید دارد و در نقطه مقابل آن چه در آخر هفته توسط رییس جمهور آمریكا، دونالد ترامپ عرضه شد قرار دارد. او از توافق تجاری ترانس پاسیفیك (تی پی پی) خارج شد و در این نشست گفت كه آمریكا توافقات تجاری دوجانبه را دنبال می كند.
شی جین پینگ گفت كشور او همچنان به اشتغال وطنی اولویت میدهد و تضمین می كند كه توسعه اقتصادی در خانه از تولید شغل حمایت كند.
رییس جمهور چین به سران اپك اظهار داشت: چین فضا را از این هم بازتر می كند و توسعه این كشور حتی سودهای بیشتری برای بقیه دنیا به همراه خواهد داشت.
شی اضافه كرد كه چین در سال های اخیر ۱۳ میلیون شغل جدید در شهرها و شهرك های خود بوجود آورده است.
شی اظهار داشت: بازسازی اقتصادی نباید با هزینه از دست رفتن اشتغال انجام شود. بلكه اشتغال پایدار فضای آزادتری برای اصلاحات و توسعه فراهم می كند.
 

1396/08/21
00:12:42
5.0 از 5 امتیاز
4396
تگهای خبر: آمریكا , اشتغال
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات