احیای مستقل وزارت بازرگانی

احیای مستقل وزارت بازرگانی به گزارش ساسان گستر، به نقل از ایسنا عضو كمیسیون كشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با مطرح كردن این‌كه «وزارت بازرگانی باید بطور مستقل احیا شود» اظهار داشت: وزارت بازرگانی باید در زمینه واردات و صادرات حركت كرده تا تنظیم بازار محصولات كشاورزی با مولفه‌های اصولی اقتصادی بر ریل بازار قرار گیرد.


درباره وضعیت منفك شدن بخش بازرگانی از وزارت كشاورزی، اظهار داشت: برای بهبود وضعیت صادرات و واردات در بازار كشاورزی، نیازمند ابقای وزارت بازرگانی در شرایط كنونی هستیم كه بتوان با تعامل میان وزارت كشاورزی و بازرگانی، بازار داخلی و بین‌المللی كشاورزی را رونق بخشید.
 
وی تصریح كرد: تنظیم بازار به تنهایی توسط  وزارت كشاورزی بدین معناست كه این وزارتخانه باید حمایت از تولید را رها كند و مشكلات متعدد در صنعت دام و طیور نشانگر این موضوع است.
 
وی افزود: ابقای وزراتخانه بازرگانی به شرط اعمال نظرات وزارت كشاورزی منطقی است؛ زیرا در غیر اینصورت منافع كشاورزان و تولیدكنندگان به خطر خواهد افتاد.
 
نماینده مردم بم،ریگان،فهرج و نرماشیر  در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: بخش تولید باید در وزارت كشاورزی بی چون و چرا حمایت شود، اما در ارتباط با بحث بازار و فروش محصولات كشاورزی  وزارت بازرگانی می‌تواند با بهره‌گیری از نظرات وزارت كشاورزی اقدامات اصولی را تدارك ببیند.
 
وی با بیان این‌كه «وزارت بازرگانی باید بطور مستقل احیا شود»، یادآورشد:  وزارت بازرگانی باید در زمینه واردات و صادرات حركت كند تا تنظیم بازار محصولات كشاورزی با مولفه های اصولی اقتصادی بر ریل بازار قرار بگیرد.
1396/04/23
23:55:46
5.0 از 5 امتیاز
4657
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات