نعمت زاده:

فرصت رشد چندین میلیون كارمند در ایران كور شده است

فرصت رشد چندین میلیون كارمند در ایران كور شده است ساسان گستر: وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: دانش مدیریتی كم نداریم اما عملكردهای نامطلوب در سایه انتخاب های ناشایست اجازه نمی دهد كه نتیجه مطلوبی در حوزه های مختلف مدیریتی كسب نماییم و فرصت رشد چندین میلیون كارمند در ایران كور شده است.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، دومین همایش ملی شناسایی و پرورش مدیران آینده امروز روز چهارشنبه (۱۲ دی ) برگزار گردید. در این مراسم محمدرضا نعمت زاده اظهار داشت: در كشور دانش مدیریتی كم نداریم، اما متاسفانه در عملكردهای مدیریتی نمی توانیم نتیجه مطلوب را دریافت نماییم.
وی ادامه داد: كشور ما در نظام آموزش عالی و تسلط بر علوم جدید مدیریت چیزی در مقایسه با كشورهای دیگر كم ندارد اما عملكردهای نامطلوب در سایه انتخاب های ناشایست اجازه نمی دهد كه ما نتیجه مطلوبی در حوزه های مختلف مدیریتی كسب نماییم.
نعمت زاده یكی از علل مهم در عملكرد نامطلوب مدیریتی را بی توجهی به مباحث ذاتی و فرهنگی برشمرد و اظهار نمود: وقتی در حوزه های مدیریتی شاهد عملكردی خارج از فرهنگ جامعه، فرهنگ اجتماعی و خانوادگی هستیم نمی توانیم انتظار داشته باشیم كه این اصول مدیریتی نتیجه بخش باشد.
وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت اصل مهم در موفقیت یك مدیریت را توجه به امر جمعی دانست و اظهار داشت: كم توجهی به امر جمعی در پیشبرد امور جمعی و تمركز بر فردگرایی نه تنها حاصلی ندارد، بلكه مولود مشكلات زیادی در حوزه مدیریت خواهد شد.1397/10/13
13:49:13
5.0 از 5 امتیاز
4391
تگهای خبر: تجارت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات