بازگشت دلار به روند صعودی

بازگشت دلار به روند صعودی به گزارش ساسان گستر با انتشار آمار جدید از وضعیت مطلوب نرخ تورم در آمریكا، ارزش دلار در مقابل همتایانش تقویت شد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از رویترز، وزارت كار آمریكا در گزارشی اعلام نمود كه شاخص بهای مصرف كننده این كشور در ماه ژانویه برای سومین ماه متوالی بدون تغییر باقی مانده است. همینطور نرخ تورم آمریكا با عنایت به كاهش بهای بنزین در سطح پایین باقی مانده است.
انتشار این آمار در معاملات امروز سبب تقویت انتظارات از اتخاذ سیاست انقباضی توسط بانك مركزی آمریكا شد و ارزش دلار در مقابل خیلی از همتایانش تقویت شد.
جین فولی، استراتژیست ارزی روبو بانك اظهار داشت: شواهد مختلف زیادی وجود دارد كه نشان داده است رشد اقتصاد جهانی رو به كاهش است و باید انتظار آخر جنگ تجاری چین و آمریكا را داشته باشیم. با این وجود هنوز راه زیادی برای رفتن باقی مانده است.
در معاملات امروز شاخص دلار كه نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای مهم جهانی را اندازه می گیرد با ۰.۱۶ درصد افزایش در سطح ۹۶.۸۶۳ واحد قرار گرفت.
هر یورو به ۱.۱۳ دلار كاهش پیدا كرد. كرون سوئد و دلار نیوزلند تنها ارزهای مهمی بودند كه ارزش آنها در مقابل دلار تقویت شد؛ به گونه ای كه هر دلار نیوزلند با ۱.۳۷ درصد افزایش به ازای ۰.۶۸۳ دلار مبادله شد و هر دلار به ۹.۲۱۵ كرون سوئد رسید كه در مقایسه با روز قبل نشان دهنده ۰.۴۸ درصد كاهش قیمت است.1397/11/25
22:34:30
5.0 از 5 امتیاز
4170
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بانك , بانك مركزی
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات