قیمت طلا، سكه و ارز در یكشنبه ۱۲ اسفند

قیمت طلا، سكه و ارز در یكشنبه ۱۲ اسفند به گزارش ساسان گستر جدیدترین قیمت طلا، سكه و ارز در یكشنبه ۱۲ اسفند را در این خبر بخوانید.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۵۲۰ هزار تومان (۹۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان (۱۵۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) است.
همچنین هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۴۸۰ هزار تومان (۷۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز)، هر عدد ربع سكه یك میلیون و ۶۰۰ هزار تومان (۵۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و هر عدد سكه یك گرمی به قیمت ۸۵۰ هزار تومان (بدون تغییر) به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۵ هزار و ۵۳۰ تومان (حدود ۱۲ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و هر اونس طلای جهانی هم ۱۲۹۳.۸۰ دلار (۸۰ سنت افزایش نسبت به دیروز) است.

دلار كاهشی شد
اما امروز قیمت دلار و یورو، در بانك ها و صرافی های مجاز بانك مركزی نسبت به روز گذشته با كاهش همراه بوده است.
بانك مركزی از نیمه نخست امسال به بانك ها مجوز خرید ارز از مردم را داد كه این نرخ هر روز از جانب این بانك به بانك ها به صورت آنلاین اعلام می شود، البته در ابتدا نرخ اعلام شده در بانك ها بسیار پایین تر از بازار آزاد بود و به تدریج این تفاوت كم و نرخ خرید ارز در بانك ها به نرخ بازار آزاد نزدیك شد.
در همین راستا، شعب ارزی بانك ها امروز (۱۲ اسفند) هر دلار آمریكا را ۱۲ هزار و ۹۱۶ تومان می خرند كه نسبت به روز گذشته كه ۱۳ هزار و ۶۲ تومان بوده حدود ۱۵۰ تومان كاهش داشته است.
قیمت خرید یورو هم ۱۴ هزار و ۶۸۲ تومان است كه نسبت به روز گذشته با كاهش ۱۶۰ تومانی همراه بوده است.
همچنین امروز قیمت خرید هر پوند انگلیس در شعب ارزی بانك ها ۱۷ هزار و ۶۰ تومان اعلام شده است.

قیمت ارز مسافرتی
شعب ارزی بانك های عامل ارز مسافرتی هم در صورت تكمیل بودن مدارك مسافران تا سقف ۵۰۰ یورو برای كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر كشورها ارز مسافرتی می فروشند كه قیمت این ارز امروز بدون احتساب كارمزد ۱۵ هزار و ۴۲۱ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد بانك مركزی و عامل به حدود ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان می رسد.

قیمت ارز در صرافی ها
همچنین صرافی های مجاز بانك مركزی امروز قیمت خرید هر دلار آمریكا را ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت فروش آنرا ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام نموده اند.
این صرافی ها امروز هر یورو را ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان خریده و ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان می فروشند.
قیمت دلار و یورو در صرافی ها هم نسبت به روز گذشته با كاهش همراه بوده است.1397/12/13
13:40:17
5.0 از 5 امتیاز
4344
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بازار , بانك
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات