موسسه فیچ بیشتر از ۵ میلیون یورو جریمه شد

موسسه فیچ بیشتر از ۵ میلیون یورو جریمه شد به گزارش ساسان گستر اتحادیه اروپا موسسه فیچ را بیشتر از ۵ میلیون یورو جریمه كرد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از رویترز، سازمان نظارت با بازارهای مالی و بورس اروپا اعلام نموده است كه ۲۰ درصد یارانه پرداختی این مؤسسه در فرانسه، اسپانیا و انگلیس در بازه زمانی ژوئن تا آوریل ۲۰۱۸ به حساب یك مؤسسه در فرانسه منتقل شده است و این مؤسسه از این طریق رتبه اعتباری بالاتری كسب كرده و سهام آن با ارزش تر می شده است.
با این وجود مؤسسه فیچ با رد این افترا در اطلاعیه ای اعلام نمود: مدت ها است كه دیگر سهامدار شركت های مورد مطالعه این مؤسسه جایگاهی در میان هیأت مدیره فیچ نداشته اند.
مؤسسه رتبه بندی فیچ كه متعلق به انتشارات هرست آمریكاست، یكی از سه مؤسسه مطرح رتبه بندی جهان در كنار مؤسسه های استاندارد اند پورز و مودی به حساب می آید.
مؤسسه فیچ حدود ۱۵.۱ درصد از بازار اعتباری اتحادیه اروپا را در اختیار دارد و از این نظر بعد از مؤسسه استاندارد اند پورز و مودی در جایگاه سوم قرار می گیرد. این مؤسسه پیش تر هم در سال ۲۰۱۶ توسط اتحادیه اروپا ۱.۶ میلیون یورو جریمه شده بود.1398/01/11
15:06:08
5.0 از 5 امتیاز
4141
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بازار , سهام
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات