ذوالنور: تسهیلات مصوب باید بطور درست پرداخت گردد

ذوالنور: تسهیلات مصوب باید بطور درست پرداخت گردد ساسان گستر: نماینده مردم قم در مجلس اظهار داشت: صرف تصویب تسهیلات بانكی گرهی از مشكلات استان باز نمی كند و باید پیگیری و نظارت صورت گیرد تا تسهیلات به سرمایه گذاران و تولیدكنندگان پرداخت گردد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، مجتبی ذوالنور بامداد امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی عنوان كرد: بعضی از طرح ها برای پرداخت تسهیلات در استان به تصویب می رسد ولی وقتی به بانكهای عامل ابلاغ می شود، بانك ها تسهیلات را بطور مناسب نمایش نمی كنند.

وی ادامه داد: سرمایه گذاری در بخش صنعت گردشگری به سبب وجود موانع و مشكلات زیاد، مورد توجه قرار نمی گیرد و طرح ها نیمه كاره رها می شود؛ باید تسهیلاتی كه به تصویب می رسد به سرمایه گذاران بطور مناسب پرداخت گردد تا مشكلی ایجاد نمی گردد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان كرد: صرف تصویب تسهیلات بانكی گرهی از مشكلات استان باز نمی كند و باید پیگیری و نظارت صورت گیرد تا تسهیلات به سرمایه گذاران پرداخت گردد.

مهرداد غضنفری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم باز در این نشست عنوان كرد: در سال۹۷، ۹۰۰میلیارد تومان سهم استان برای پرداخت تسهیلات رونق تولید بود ولی در نتیجه ۱۱۱۶ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت گردید و اینگونه نیست كه تسهیلات به تصویب برسد و اجرایی نشود؛ ولی موارد خاص باز وجود دارد كه باید با نظارت این مشكلات حل شود.

وی ادامه داد: روند پرداخت تسهیلات رونق تولید نباید متوقف شود و باید در سال رونق تولید، سرمایه گذاران و تولید كنندگان یاری كنیم؛ همین طور ابلاغ گردیده است كه هیچگونه تملكی به سبب عدم پرداخت بازپرداخت تسهیلات انجام نگیرد و هیچ عملیات اجرایی در این خصوص انجام نشده است.
1398/02/05
15:02:24
5.0 از 5 امتیاز
4458
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات