یورو مسافرتی ۱۷ هزار تومان

یورو مسافرتی ۱۷ هزار تومان به گزارش ساسان گستر دلار امروز بار دیگر به افزایش قیمت خود ادامه داد و نسبت به روز گذشته افزایش ۵۵۰ تومانی را تجربه نمود. همینطور یورو مسافرتی به نرخ ۱۷ هزار در اختیار مسافران قرار می گیرد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، امروز (۱۵ اردیبهشت) بانك ها هر دلار آمریكا را به قیمت ۱۴ هزار و ۳۲۵ تومان می خرند و قیمت خرید یورو هم در شعب ارزی بانك ها ۱۵ هزار و ۹۵۴ تومان است.
پس از كاهش قیمت ارز در روز گذشته، نرخ خرید دلار در بانك ها امروز نسبت به هفته گذشته كه ۱۳ هزار و ۹۳۶ تومان اعلام شده بود، افزایش داشته است.
امروز بانك ها هر پوند انگلیس را هم ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می كنند.
از سوی دیگر، قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۶ هزار و ۶۷۱ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۷ هزار تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانكی
این در حالی است كه نرخ خرید یورو در صرافی های مجاز بانك مركزی ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان است كه نسبت به چهارشنبه گذشته ۸۰۰ تومان افزایش داشته است.
این صرافی ها همینطور امروز هر دلار آمریكا را ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان خریده و ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان می فروشند كه قیمت دلار هم افزایش ۵۵۰ تومانی داشته است.
منبع:

1398/02/15
14:37:08
5.0 از 5 امتیاز
3929
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بازار , بانك
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات