یك مقام مسئول اعلام كرد:

رشد اقتصادی ۸ درصدی بنیاد مستضعفان، افزایش صادرات محصولات تولیدی

رشد اقتصادی ۸ درصدی بنیاد مستضعفان، افزایش صادرات محصولات تولیدی ساسان گستر: عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان از رشد اقتصادی 8 درصدی این نهاد در شرایط اقتصادی ملتهب و منفعل كشور آگاهی داد.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، یحیی آل اسحاق، در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، با اشاره به اینكه مراسم تودیع و معارفه یكی از سنت های خوب جمهوری اسلامی و برمبنای آموزه های اسلامی است، اظهار داشت: بنیاد مستضعفان یك نهاد ویژه است و با عنایت به شرایط شكل گیری و ماموریت های آن، می توان این نهاد را در جهان و منطقه، كم نظیر و یا حتی بی نظیر دانست.
وی با اشاره به اینكه افتخار ما این است كه بعنوان عضو نهاد تحت نظر رهبر معظم انقلاب و هدایت های ایشان فعالیت می نماییم، اشاره كرد: نگاه به این نهاد باید ویژه باشد و به این منظور، مسئولیت ها و دستورالعمل های این نهاد نیز ویژه است؛ به خصوص اینكه در بنیاد مستضعفان، آرمان های ما با محیط كار هماهنگ است.
آل اسحاق با اشاره به اینكه آقای سعیدی كیا از اول انقلاب در سازمان های با تراز ملی حضور داشته، اشاره كرد: وی شخصیت و خصوصیات فردی، ملی و آرمانی خودرا حفظ نموده و می تواند الگو باشد.
عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان، سعیدی كیا را مدیری راهبردی، میدانی، متواضع، دلسوز، ارمانی، خدوم دانست و گفت: در حوزه خدمات اجتماعی ۸۰ هزار سند –زمین به فقرا و محرومان با تخفیف ویژه در حد هیچ تحویل داده شده و سنتی بنا گذاشته شده است كه هر هفته شخصاً موضوعات مختلف بررسی و حدود ۸ هزار نفر- سوژه در این مدت مورد پیگیری و بررسی واقع شد؛ همین طور بودجه محرومان در این ۵ سال افزایش ۱۰ تا ۱۵ برابری داشت و ۱۸۰۰ كلاس درس به وجود آمد و از طرف دیگر، ۱۲ منطقه نیز مانند قلعه گنج برای محرومیت زدایی مطلق، تجهیز شد.
وی با اشاره به اینكه در شرایط اقتصادی ملتهب و بعضاً منفعل كشور، رشد اقتصادی ۸ درصدی برای بنیاد به وجود آمده است، تاكید كرد: سالانه ۱۲ درصد متوسط رشد فروش داشته ایم؛ ضمن اینكه صادرات از ۲۰۰ میلیون یورو به ۷۶۲ میلیون یورو رسیده و ۲۹۵ پروژه عمرانی شامل كارخانه فولاد، ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی، گلخانه ۱۸۰۰ هكتاری زیتون نیز به اتمام رسیده است.
عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان درباره رئیس جدید این بنیاد نیز اظهار داشت: آقای سعیدی كیا، چهره و مدیری در تراز ملی و جمهوری اسلامی ایران است كه هم تخصص، حرفه و دانش در سطح اعلا دارد و هم تعهد انقلابی عمل كردن و ساده زیستی دارد.
به گفته آل اسحاق، آغاز به كار رئیس جدید بنیاد مستضعفان، در جبهه های جنگ و در سطح فرماندهی لشكر و بعد وزارت نیرو، سدسازی، ریاست بنیاد تعاون و ریاست كمیته امداد بوده است كه البته در كمیته امداد سرمنشا تحول شده است.


منبع:

1398/05/02
11:49:36
5.0 از 5 امتیاز
4470
تگهای خبر: تولید , خدمات , صادرات , فروش
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات