در پایان معاملات امروز؛

شاخص بورس عدد252 هزار و864واحدی را ثبت كرد، روز 1400 میلیاردی بورس

شاخص بورس عدد252 هزار و864واحدی را ثبت كرد، روز 1400 میلیاردی بورس به گزارش ساسان گستر شاخص بورس تهران با افزایش 1586 واحدی عدد 252 هزار و 864 واحد را ثبت نمود.به گزارش ساسان گستر به نقل از بازار سرمایه، شاخص بورس تهران با افزایش ۱۵۸۶ واحدی عدد ۲۵۲ هزار و ۸۶۴ واحد را ثبت نمود و شاخص هم وزن با ۴۰۵ واحد افزایش به رقم ۵۹ هزار و ۹۴۵و احد رسید. شاخص بازار اول در كانال ۱۸۶ هزار واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۰۲ هزار و ۹۰۹ واحد را ثبت نمود. همین طور آیفكس با افزایش ۲۱ واحدی به عدد ۳ هزار و ۲۹۱ واحد رسید.
امروز با دست به دست شدن بیشتر از ۲ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۲۰۶ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیشتر از ۱، ۴۷۲ میلیارد تومان رسید.
در معاملات امروز نمادهای فارس، شتران و فملی به ترتیب با ۱۹۳، ۱۹۰ و ۱۸۴و احد افزایش بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل نمادهای جم، اخابر و ونیكی به ترتیب با ۱۱۲، ۸۳ و ۴۸ واحد كاهش بیشترین تأثیر منفی بر شاخص را ثبت كردند. همین طور امروز خساپا، فولاد، رمپنا، خودرو و وبصادر پربیننده ترین نمادهای بورسی بودند. از طرف دیگر در تمام كرد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و فلزات اساسی و خودرو به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
تدپیكس در آخرین روز كاری هفته تحت تأثیر انتشار گزارش های مثبت شركت ها قرار گرفت و با افزایش ۱۵۸۶ واحدی عدد ۲۵۲ هزار و ۸۶۴ واحد را نمایش داد و در این میان بیشترین سهم صعود به پتروشیمی ها و فلزات اساسی اختصاص داشت. همین طور ثبت ۱۴۰۰ میلیارد تومانی ارزش معاملات حاكی از ثبات نقدینگی در بورس تهران بود

1398/05/03
11:14:18
5.0 از 5 امتیاز
4297
تگهای خبر: ارز , بازار , پتروشیمی , شركت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات