قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه

قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه به گزارش ساسان گستر جدیدترین قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه را در این خبر بخوانید.به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، در لحظه انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۱۷۰ هزار تومان (۵۵ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۸۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) است.

همچنین هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۱۵۰ هزار تومان (۵۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز)، هر عدد ربع سكه به قیمت یك میلیون و ۳۵۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) و هر عدد سكه یك گرمی به قیمت ۹۴۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) به فروش می رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۴ هزار و ۳۷۵ تومان (۵۰۷۹ تومان كاهش نسبت به دیروز) و ارزش هر انس طلای جهانی هم ۱۵۱۰.۶۰ دلار (۱۷.۷۹ دلار كاهش نسبت به دیروز) است.

دلار تكان نخورد
قیمت دلار در بانك ها و صرافی های مجاز بانك مركزی نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
بانك ها امروز (۲۳ مرداد) قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ثابت نگه داشتند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در بانك ها كه در روز گذشته ۱۱ هزار و ۳۶۲ تومان بود، امروز همان ۱۱ هزار و ۳۶۲ است.
همینطور شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۲ هزار و ۶۹۲ تومان می خرند كه در مقایسه با قیمت ۱۲ هزار و ۷۳۱ تومانی روز گذشته، نرخ این ارز كاهش یافته است.
هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۳ هزار و ۶۹۶ تومان خریداری می شود.

ارز مسافرتی ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۳ هزار و ۳۳۰ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانك
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ثابت نگه داشتند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان است.
این صرافی ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان می خرند و ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان می فروشند كه نسبت به روز یكشنبه تغییری نداشته است.1398/05/24
08:57:58
5.0 از 5 امتیاز
4287
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , بانك مركزی
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات