ارز ارزان گردید

ارز ارزان گردید ساسان گستر: نرخ ارز به روند كاهشی خود ادامه داد و قیمت ارزهای رایج در كشور نسبت به روز گذشته با كاهش همراه شده است.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، مدتی است كه ثبات به بازار ارز بازگشته و تغییرات چندانی در قیمت دلار صورت نمی گیرد، بر همین مبنا بانك ها امروز (سوم شهریور) هر دلار آمریكا را ۱۱ هزار و ۲۱۷ تومان می خرند كه نسبت به روز گذشته با كاهش حدود ۳۰۰ تومانی همراه بوده است.
همین طور هر یورو امروز در بانك ها به قیمت ۱۲ هزار و ۵۱۰ تومان خریداری می شود كه قیمت این ارز نیز نسبت به روز گذشته حدود ۵۰۰ تومان، كاهش یافته است.
قیمت خرید هر پوند انگلیس در بانك ها نیز ۱۳ هزار و ۷۹۳ تومان است.

ارز مسافرتی ۱۰۰ تومان ارزان شد
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریكه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۳ هزار و ۱۳۹ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانك
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان كاهش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان است.
این صرافی ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان می خرند و ۱۳ هزار تومان می فروشند كه نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان كاهش قیمت داشته است.
منبع:

1398/06/03
15:06:03
5.0 از 5 امتیاز
4141
تگهای خبر: آمریكا , ارز , بازار , بانك
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات