تشریح جزئیات و اهداف سفر رئیس كل بانك مركزی به استان كرمان از زبان پورابراهیمی

تشریح جزئیات و اهداف سفر رئیس كل بانك مركزی به استان كرمان از زبان پورابراهیمی به گزارش ساسان گستر نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر همتی رئیس كل بانك مركزی به استان كرمان اظهار داشت: بررسی مشكلات ارزی و تامین مالی بنگاه های اقتصادی مهمترین سرفصل های نشست رئیس كل بانك مركزی با فعالان اقتصادی استان كرمان است.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در تشریح سفر رئیس كل بانك مركزی به استان كرمان عنوان كرد: با عنایت به موضوعات و مسائل مهم اقتصادی استان در ارتباط با تصمیمات بانك مركزی و طی هماهنگی صورت گرفته با استاندار كرمان و اتاق بازرگانی، دعوت از رئیس كل بانك مركزی به استان كرمان طی نامه ای كتبی هفته گذشته انجام و مقرر شد این سفر در پنجشنبه هفته جاری ۱۴ شهریور ماه صورت گیرد.
ایشان سپس به اهداف این سفر اشاره داشت و اضافه كرد: دو مسئله مهم و اساسی در استان كرمان بعنوان دغدغه های مهم فعالان بخش اقتصادی شمرده می شود كه یكی از آنها تسهیلات بانكی و تامین مالی در بخش های مربوط به معقوات بانكی، كشاورزی و... است.
نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: همین طور تامین مالی برای پروژه های اقتصادی جدید و سرمایه در گردش بنگاه های اقتصادی امسال مهمترین موضوعاتی است كه در نشست مشترك فعالان بخش خصوصی كرمان با رئیس كل مركزی بحث می شود.
پورابراهیمی اشاره كرد: در این جلسه مسائل در رابطه با حوزه گردشگری، صنعت و معدن، كشاورزی، خدمات و غیره كه با نظام بانكی گرفتار مشكل شدند همچون نحوه تسیوه وام های كشاورزی صحبت و تصمیم گیری خواهد شد.
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: سوژه دوم دستور كار سفر رئیس كل بانك مركزی به استان كرمان، صادرات محصولات كشاورزی و معدنی استان است كه در دو بخش تسویه تعهدات ارزی سال قبل فعالان اقتصادی استان و توافق درباب نحوه بازگشت ارز ناشی از صادرات محصولات كشاورزی و معدنی استان در سال ۹۸ مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
پورابراهیمی اشاره كرد: دو سرفصل مهم جلسه در دو بخش ارزی و تامین مالی بنگاه های اقتصادی مهمترین مشكلات مسائل فعلی فعالان اقتصادی استان كرمان است كه در نشست با رئیس كل بانك مركزی بررسی می شود.
منبع:

1398/06/10
23:47:15
5.0 از 5 امتیاز
4363
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات