بیت كوین ارزان گردید

بیت كوین ارزان گردید به گزارش ساسان گستر برای اولین بار از ماه ژوئن، ارزش بیت كوین به زیر ۸۰۰۰ دلار رسید.


به گزارش ساسان گستر به نقل از بیزینس اینسایدر، در معاملات امروز بازارهای ارزهای دیجیتالی، ارزش بیت كوین به ۷۸۳۱.۲۹ دلار رسید كه كمترین ارزش ثبت شده برای این ارز محبوب دیجیتالی در طول چهار ماه اخیر به حساب می آید. از اواخر ماه ژوئن كه ارزش بیت كوین به اوج خود رسید، ارزش این ارز حدود یك سوم كاهش پیدا كرده است و این مسئله سبب افزایش نگرانی ها از ریزش شدید بازار ارزهای دیجیتالی شده است.
مت مالی، استراتژیست بازار در موسسه "میلر پلاس" اظهار داشت: روند صعودی ماه گذشته ارزهای دیجیتالی بعد از آن شدت یافت كه بعضی از معامله گران تصور كردند این ارزها بزودی جزو دارایی های امن خواهند بود با این وجود اظهارات مقامات مالی و بانكی مختلف در سراسر جهان نشان داد كه هنوز برای رسیدن به این نقطه راه زیادی در پیش است و انگیزه معامله گران در نتیجه این اظهارات تا حد زیادی از بین رفت.
علاوه بر بیت كوین ارزش دیگر ارزهای دیجیتالی هم با سقوط های سنگینی همراه بود تا جایی كه ارزش اتریوم با كاهش ۵.۷۵ درصدی به ۱۸۲.۶۷ دلار، ارزش بیت كوین كش با كاهش ۴.۸۹ درصدی به ۲۳۵.۵۷ دلار، ارزش لایت كوین با كاهش ۴.۷۴ درصدی به ۵۷.۸۳ دلار، ارزش استلار با كاهش ۳.۸۱ درصدی به ۰.۰۶۲ دلار، ارزش مونرو با كاهش ۲.۴۷ درصدی به ۵۶.۶۶ دلار، ارزش دش با كاهش ۴.۴۷ درصدی به ۷۳.۲۳ دلار و ارزش زد كش با كاهش ۲.۷۲ درصدی به ۳۷.۶۱ دلار رسید.
الكس ماشینسكی، مدیر موسسه " سلسیوس نتورك" اظهار داشت: عملكرد ناامیدكننده اخیر نشان داده است كه هنوز سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری های كلان در ارزهای دیجیتالی تردید دارند و با آغاز روند نزولی بازار فروش ها بیشتر از حد عادی انجام می شود كه همین مسئله كار را برای یك اصلاح منطقی در بازار دشوار می كند. چیزی كه شاهدش هستید این است كه معامله گران خرد و كم تجربه با ورود به این بازار فقط كار را بدتر كرده اند و هیجانات بازار را تشدید می كنند.1398/07/16
20:38:16
5.0 از 5 امتیاز
4081
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , دلار
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات