همتی:

در راه سردار سلیمانی اقتصاد مقاومتی را تقویت می نماییم

در راه سردار سلیمانی اقتصاد مقاومتی را تقویت می نماییم به گزارش ساسان گستر رئیس كل بانك مركزی اظهار داشت: كاری كه ما اقتصادی ها می توانیم انجام دهیم فارغ از آنچه مسئولان سیاسی تصمیم می گیرند، مقابله با فشار اقتصادی آمریكاست و اینكه بتوانیم اقتصاد مقاومتی را تقویت نماییم و آثار منفی تحریم را بر اقشار مختلف و اقتصاد كاهش دهیم و تمام توان مان را خواهیم گذاشت كه در راه سردار سپهبد سلیمانی كه همان مقاومت است، قدم برداریم و استقلال اقتصادی كشور را تقویت و فشار اقتصادی دشمن را خنثی نماییم.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، عبدالناصر همتی ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار نمود: همانگونه كه حضور ایشان برای كشور نعمت بود، شهادت شان هم برای كشور نعمت شده است؛ از این لحاظ كه حماسه ملی را در سراسر كشور سبب شدند. پیكر این شهید بزرگوار در شهرهای مختلف كشور تشییع شد و حتی شهرهایی هم كه تشییع نشد، ملت بزرگ ایران به پا خاستند.
وی اضافه كرد: ایشان تمام عمرشان را برای جمهوری اسلامی و مقاومت اسلامی صرف كردند و بزرگترین فشار حالا از طرف آمریكا مقابل جهموری اسلامی برای شكستن مقاوت است و فشار حداكثری به كشورمان وارد می شود.
همتی اظهار داشت: اینكه پس از شهادت ایشان چه واكنشی نشان داده شود و چه تصمیم اتخاذ شود، مربوط به مسئولان سیاسی كشور و نظام است. اما بالاخره تمام حركت هایی كه آمریكا انجام می دهد این است كه در فشار حداكثری كه به كشور وارد میكند مقاومت اقتصادی شكسته شود و هدف شان نابودی و فروپاشی اقتصاد ایران بود كه ظرف یك سال و نیم گذشته مردم مقاومت كردند. دولت و نظام نیز تدبیر داشتند و توانستیم كشور را از عواقب فشار آمریكا دور نماییم.
رئیس كل بانك مركزی كه در یك برنامه رادیویی سخن می گفت افزود: شهادت سردار سلیمانی هم برای این است كه مقاومت را بشكنند و كاری كه ما اقتصادی ها می توانیم انجام دهیم فارغ از آنچه مسئولان سیاسی تصمیم می گیرند، مقابله با فشار اقتصادی آمریكاست و اینكه بتوانیم اقتصاد مقاومتی را تقویت نماییم و بتوانیم در واقع آثار منفی تحریم را بر اقشار مختلف و اقتصاد كاهش دهیم و تمام توان مان را خواهیم گذاشت كه در راه سردار سپهبد سلیمانی كه همان مقاومت است، قدم برداریم و استقلال اقتصادی كشور را تقویت نماییم و فشار اقتصادی دشمن را خنثی خواهیم كرد كه در این صورت روح ایشان هم شاد خواهد شد.
منبع:

1398/10/16
22:43:10
5.0 از 5 امتیاز
4082
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات