جزئیات عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی در فرابورس

جزئیات عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی در فرابورس ساسان گستر: عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی در نماد ˮاخزا 81811ˮ شنبه در تابلو ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران انجام می شود.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی در نماد "اخزا ۸۱۸۱۱" شنبه (۱۲ بهمن ۱۳۹۸) عرضه می شود و تاریخ سررسید آن ۱۴ شهریورماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود.
قیمت پایانی اوراق میانگین موزون معاملات روزانه اوراق در روز گشایش است و نام این اوراق اسناد خزانه اسلامی ۰۱۰۶۱۴ و نوع اوراق با نام و قابل معامله در بورس ایران است. ارزش اسمی هر ورقه یك میلیون ریال و تعداد كل اوراق ۲۰ میلیون ورقه است.
ناشر این اوراق وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران و عامل پرداختن سررسید شركت سپرده گذاری مركزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) است. حداقل حجم هر سفارش یك ورقه و واحد پایه سفارش نیز یك ورقه است.
بر طبق این گزارش و طبق اطلاعیه ای كه توسط فرابورس ایران انتشار یافته كلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با در اختیار گذاشتن كد معاملاتی فعال در سیستم شركت سپرده گذاری مركزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نسبت به خرید اسناد خزانه اسلامی اقدام نماید. تاریخ انتشار اوراق ۱۴ آبان ۱۳۹۸ و تاریخ سررسید نیز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ است.
بر این اساس قبل از این عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی در نماد " اخزا ۸۱۶۱۱" ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ارائه شد كه تاریخ سررسید آن سوم مرداد سال ۱۴۰۱ اعلام گردید.
منبع:

1398/11/08
20:45:01
5.0 از 5 امتیاز
4258
تگهای خبر: ابزار , ارز , دولت , سهام
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات