معاون رییس جمهور:

افزایش سرعت بازآفرینی شهری استان مركزی در دستور كار قرار گیرد

افزایش سرعت بازآفرینی شهری استان مركزی در دستور كار قرار گیرد به گزارش ساسان گستر ایسنا/مركزی معاون اقتصادی رئیس جمهور اظهار داشت: در امتداد اجرای طرح بازآفرینی امید و ایجاد مسكن در بافت های فرسوده، اقدامات خوبی در استان مركزی صورت گرفته كه نیازمند گستردگی و سرعت بیشتری است.


محمد نهاوندیان امروز پنجشنبه 17 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در مسافرت دو روزه به استان مركزی در اراك و ساوه، بازدید از برخی سرمایه گذاری های انجام شده در استان، دیدار و گفت و گو با برخی فعالان اقتصادی، شركت در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی، شركت در جلسه با نخبگان و دانشگاهیان و جلسه بازآفرینی شهری استان صورت گرفت.
وی درباب بازآفرینی شهری اضافه كرد: در امتداد اجرای طرح بازآفرینی امید و ایجاد مسكن در بافت های فرسوده در اراك و ساوه دو یا سه پروژه موفق انجام شده البته اینگونه پروژه ها باید گستردگی و سرعت بیشتری پیدا كنند.
معاون اقتصادی رئیس جمهور بیان كرد: دولت تصمیمات حمایتگرانه ای در ارتباط با طرح بازآفرینی شهری در زمینه تسهیلات بانكی و امكاناتی كه دستگاه های خدمات شهری موظف می باشند در اختیار قرار دهند، انجام داده است.
نهاوندیان بیان كرد: سازمان برنامه نیز بخشی را از منابع تبصره ۱۸، برای یارانه تسهیلات در این رابطه تخصیص داده كه امیدواریم با توجه به این كه حجم كار در استان مركزی قابل مدیریت تر است، استان بتواند جنبه پیشگامی در این طرح داشته باشد.
منبع:

1398/11/18
14:37:29
5.0 از 5 امتیاز
4145
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , خدمات , دستگاه
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات