برگزاری آزمون استخدامی شركت فرودگاه ها در شهریور برای جذب نیرو

برگزاری آزمون استخدامی شركت فرودگاه ها در شهریور برای جذب نیرو به گزارش ساسان گستر مدیركل منابع انسانی، تشكیلات و آموزش شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از برگزاری آزمون استخدامی شركت و جذب ۱۹۴ نفر در پنج رشته شغلی اطلاع داد.به گزارش ساسان گستر به نقل از مهر، احمد مظفر با بیان این خبر عنوان کرد: این آزمون استخدامی در پنج رشته شغلی کارشناس مراقبت پرواز، کارشناس الکترونیک هواپیمایی، کارشناس مخابرات هواپیمایی، کارشناس ایمنی زمینی هواپیما و کارشناس عملیات فرودگاهی در ۳۷ فرودگاه کشور تعیین و ابلاغ گردیده است.
مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اضافه کرد: این آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش در شهریور سال جاری برگزار می گردد.
وی همینطور اظهار داشت: ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران مشمول ماده ۲۱ قانون جامع و ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه و همینطور سه درصد سهمیه معلولان با هماهنگی نهادهای ذیربط لحاظ شده است.
به گفته مظفر سه برابر ظرفیت استخدام یعنی ۵۸۲ نفر بر مبنای نمره کسب شده در آزمون استخدامی به مرحله مصاحبه تخصصی و گزینش راه می یابند.
وی همینطور تصریح کرد: در شرایط مساوی نیروهای بومی از اولویت برخوردار می باشند.
گفتنی است؛ تاریخ و نحوه نام نویسی و هم منابع و مواد پرسش های آزمون در حال هماهنگی با مراجع ذی ربط است و متعاقباً اعلام خواهد شد.


منبع:

1399/03/22
20:09:11
5.0 از 5 امتیاز
2487
تگهای خبر: شركت
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات