نوبخت خبر داد

استخدام 860 نیروی جدید در سازمان جنگلها

استخدام 860 نیروی جدید در سازمان جنگلها رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از فراهم شدن مقدمات لازم برای استخدام ۸۶۰ نیروی جدید در سازمان جنگلها اطلاع داد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، محمد باقر نوبخت امروز (دوشنبه) در نشستی که در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد، اظهار نمود: برنامه ما این است که با برگرداندن بخشی از درآمدهای سازمان جنگلها به این سازمان، منابع اعتباری آنرا تأمین نماییم.
وی ادامه داد: درخواست سازمان جنگلها این است که برای اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوان داری در شش ماهه نخست سال حداقل ۵۰ درصد اعتبارات تخصیص پیدا کند. ما هم در این حوزه همکاری مساعد را خواهیم داشت.

نوبخت افزود: از سویی دیگر سازمان جنگلها درخواست تخصیص کامل بودجه طرح های حفاظت و صیانت در مقابل حریق را داشت. باید به این نکته دقت کنیم که این سازمان برای جلوگیری از حریق نیازمند استفاده از تکنولوژی های جدید است و در کنار این به نیروی انسانی مجهز نیاز دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اشاره به این که طی سالهای اخیر ۲۵۰۰ نفر از نیروهای سازمان جنگلها بازنشسته شده اند، اظهار داشت: ازاین رو مقدمات استخدام ۸۶۰ نیروی جدید فراهم گشته است و این نیروها طی تیرماه آزمون خواهند داد.

نوبخت در انتها اظهار داشت: بر این اساس باتوجه به شروع آتشسوزی های جنگلی در کشور تجهیزات نیروهای شاغل و داوطلبان مردمی هم تقویت می شود.

منبع:

1400/03/11
10:29:06
5.0 / 5
246
تگهای خبر: تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات