تمدید یك ماهه مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی

تمدید یك ماهه مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی معاون اقتصادی رییس جمهور، از تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تا یک ماه آتی آگاهی داد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از ایسنا، محمد نهاوندیان با اشاره به شرایط قرمز کرونائی بیشتر شهرها و استانها و شیوع موج پنجم کرونا در کشور، اضافه کرد: طبق این تصمیم که در ستاد ملی مقابله با کرونا گرفته شده، موعد مقرر در قانون نظام مالیات های مستقیم در مواد ۵۷، ۸۰، ۱۱۰، ۱۱۶ و ۱۲۶ تا یک ماه آتی، تمدید شده است.
وی اظهار داشت: باتوجه به شرایط کرونائی کشور، شرکتها و موسسات که باید تا اختتام تیرماه اظهارنامه های مالیاتی خودرا تسلیم می کردند؛ گرفتار کندی و اختلال هستند و کارکنان آنها با محدودیت در تردد مواجه گشته اند.
معاون اقتصادی رییس جمهور افزود: ستاد مقابله با کرونا، سال ۱۳۹۹ زمان ارائه اظهارنامه مالیاتی را تا دو ماه تمدید کرد که با درخواست اتاق ایران و تعدادی از دستگاه های اجرائی برای انجام این تمدید در امسال، ستاد مقابله با کرونا تمدید یک ماهه را تصویب کرد.
نهاوندیان اظهار داشت: با تمدید یک ماهه تسلیم اظهارنامه مالیاتی، به تناسب آن مهلت های رسیدگی به سنوات قبل هم یک ماه تمدید می شود که امیدواریم این اتفاق سبب گشایش برای شرکتها بوجود آورد که بتوانند در این یک ماه، حساب های خودرا ببندند.1400/04/26
21:35:16
5.0 / 5
207
تگهای خبر: دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات