وزیر راه و شهرسازی گفت

تجهیزات سازمان هواشناسی بروز می گردد

تجهیزات سازمان هواشناسی بروز می گردد به گزارش ساسان گستر آخوندی با اشاره به اینكه هواشناسی نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره انسان ها و همینطور در بخش های كشاورزی و صنعت و حمل و نقل و حتی دفاعی دارد، اظهار داشت: تجهیزات سازمان هواشناسی مدرن می گردد.


به گزارش ساسان گستر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی در ادامه سفر ۳ روزه به استان اصفهان به اداره كل هواشناسی استان رفت و ضمن بازدید از روند فعالیت این اداره كل اظهار داشت: سازمان هایی مثل سازمان هواشناسی چون كار پایه ای انجام می دهند كمتر تلاش شان به صورت فیزیكی نمود خارجی دارد و كمتر مورد توجه واقع شده اند.
وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: هواشناسی نقش بسیار، بسیار مهمی در زندگی روزمره انسان ها دارد و در بخش های كشاورزی و صنعت و حمل و نقل و حتی دفاعی كاربردهای فراوانی دارد. من از تلاش های شبانه روزی این زحمتكشان تشكر می كنم.
وی با اشاره به اینكه تجهیز این سازمان مورد توجه وزارت راه و شهرسازی است، خاطرنشان كرد: نسبت به تجهیز سازمان هواشناسی به سیستم های راداری و پردازش كننده ها اقدام خواهیم كرد كه البته بخشی انجام شده و بخش دیگری هم در این دوره عملیاتی و به نتیجه خواهد رسید.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بحث مهم «تهك» اظهار داشت: ما باید بتوانیم مجموعه اطلاعات هواشناسی را به محتواهای اطلاعاتی تبدیل كنیم كه برای افراد مختلف در حرفه های گوناگون مانند كشاورزی، حمل و نقل، صنعت، گردشگری و توریسم قابل بهره برداری و استفاده باشد به طوری كه هواشناسی كاربردی داشته باشیم كه افراد مختلف بسته به نوع حرفه و نیازشان به اطلاعات هواشناسی دسترسی پیدا كنند.
وی اضافه كرد: این مورد در سراسر كشور در حال اجرا می باشد و امیدوارم كه به جایی برسد كه همه افراد با مشاغل مختلف بتواند اطلاعات مورد نیاز هواشناسی خویش را استفاده كنند.
 

1396/07/21
23:58:30
5.0 از 5 امتیاز
4769
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات