ملكی با مهر مطرح كرد؛

انتخاب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از وضعیت شركت های خودروساز داخلی

انتخاب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از وضعیت شركت های خودروساز داخلی ساسان گستر: سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن از انتخاب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از وضعیت شركت های خودروساز داخلی در جلسه عصر امروز این كمیسیون اطلاع داد.ولی ملكی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره مسائل مطرح شده در جلسه عصر امروز این كمیسیون تصریح كرد: در این جلسه اعضای هیئت تحقیق و تفحص از وضعیت شركت های خودروساز داخلی انتخاب شدند.
وی افزود: ۱۰ نفر از اعضای كمیسیون صنایع و معادن بعنوان كمیسیون اصلی و ۵ نفر از میان درخواست كنندگان این تحقیق و تفحص با رأی گیری انتخاب شدند.
سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: ۵نفر از نمایندگان شامل آقایان نجفی، فتحی، میرزایی نیكو، مقدسی و قاضی پور بعنوان درخواست كنندگان تحقیق و تفحص و ۱۰ نفر دیگر از نمایندگان همچون آقایان علیزاده، نورقلی پور، ملكی، سبحانی فر، عزیزی، یوسف نژاد، زرآبادی، باستانی، گرمابی و رضیان بعنوان اعضای تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی كشور انتخاب شدند.
سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن خاطرنشان كرد: همینطور جمعی از نمایندگان مجلس درخواست اعمال ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی مجلس را درباره واحدهای بالادستی صنعت آلومینیوم كشور و بروز تخلفاتی در واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال مطرح نمودند كه نمایندگان با آن موافقت كردند.

1397/07/01
23:42:26
5.0 از 5 امتیاز
4671
تگهای خبر: شركت , صنایع , مجلس , معادن
این مطلب ساسان گستر مفید بود؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
sasangostar ساسان گستر صادرات و واردات
sasangostar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ساسان گستر محفوظ است

ساسان گستر

مرکز بازرگانی و واردات و صادرات